EUCOOKIELAW_BANNER_TITLE

Jul 192018
 

Wegens uitbreiding van ons team zijn wij op korte termijn op zoek naar een:

Medewerker Facility Management

Over je rol als Medewerker Facility

Als medewerker Facility ben je hét aanspreekpunt voor onze klanten bij de afdeling Facility Benelux. Je werkt bij de Frontoffice waar vragen, meldingen, verzoeken e.d. binnenkomen per mail of telefoon of klanten komen direct aan de balie en vragen om hulp. Jij lost het direct op of zet de melding door naar de backoffice.

Je bent de spil in het web tussen een geoliede Frontoffice en uitvoerende Backoffice en ondersteunt om de werkzaamheden binnen een bepaald protocol uit te voeren.

De Facilitaire organisatie is enorm in beweging en jij beweegt mee doordat je ervaring hebt met het vak en kundig bent met de verschillende aandachtsgebieden.

Onze afdeling staat o.a. voor Ontzorgen, Hospitality, Ondernemen en Samenwerken!

Wat ga je doen? Taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden:

 • Je hebt ervaring in facilitaire processen alsmede en kennis van een Producten- en Dienstencatalogus;
 • Je hebt ervaring met Facilitair managementsysteem, weet dit te faciliteren en houdt de administratie hiervan bij;
 • Je anticipeert op vragen en lost deze op volgens het PDCA-principe;
 • Je kunt zelfstandig werken en voert een aantal (deel) projecten uit binnen de shope van o.a. schoonmaak, catering, toegangsbeleid

De activiteiten zijn op basis van 40 uur, per 1 augustus 2018 en in eerste instantie voor een jaar, met mogelijke verlengen en zicht op vast dienstverband. Deze functie is een bestaande, wat betekent dat er veel ruimte is om jouw eigen ervaring en creativiteit een plek te geven. Je werkt nauw samen met collega’s, maar kan ook je eigen invulling geven aan het werk en zelfstandig werken.

Functie-eisen

 • Afgestudeerd HBO Facility Management en al wat werkervaring
 • Je woont in de buurt van ons kantoor
 • Je hebt bij voorkeur ervaring met Projectmatig Werken
 • Je bent vertrouwd met onze systemen
 • Je spreekt de Nederlandse en Engelse taal goed alsmede schrijven

Competenties:

 • Empathie en zorgzaamheid – Wanneer gasten bij de servicebalie aankomen hebben zij meestal vragen die zij direct opgelost willen zien. Jij kunt dit! Jij begrijpt als medewerker Facility wat de klant nodig heeft;
 • Anticiperen op de behoeften van de klant en inspelen op zijn/haar behoeften – Je ‘kleurt’ soms buiten de lijntjes: je bent creatief en doet iets extra’s;
 • Je bent communicatief sterk;
 • Je bent betrokken en nieuwsgierig – je bent geïnteresseerd in de klant, de gast;
 • Rustig – je kunt ondanks drukke tijden je rustig gedragen;
 • Lacht altijd – Waarom? Simpel: de meest oprechte en warme glimlach kan dagenlang in het geheugen blijven;
 • Kennis van het bedrijf – Zeg nooit ‘dat weet ik niet’, maar ‘ik zal het even voor u opzoeken’;
 • Vindingrijk – Klanten en gasten kunnen soms met ongebruikelijke vragen aankomen. Je bent getraind om hier vindingrijk mee om te gaan zodat gedacht wordt in creatieve oplossingen in verschillende situaties;
 • Energiek;
 • Een goede ambassadeur – Je bent een Ambassadeur van onze afdeling Facility en voor Sandvik Benelux BV – hét gezicht van de organisatieJ

Daarnaast heb je kennis en ben je vertrouwd met:

 • Projectmatig werken
 • Plannen en organiseren
 • Kennis van (project) software zoals Microsoft Projects, PowerPoint en Word

click here for more details and apply to position

SIMILAR JOBS ( NEWEST )
JOB INTERVIEW
Tipical Questions
Why Is There A Gap In Your Work History? Employers understand that people lose their jobs and it's not always easy to find a new one fast. When answering this question, list activities you'??ve been doing during any period of unemployment. Freelance projects, volunteer work or taking care of family members all let the interviewer know that time off was spent productively.
Questions to ask
What constitutes success at this position and this firm or nonprofit? This question shows your interest in being successful there, and the answer will show you both how to get ahead and whether it is a good fit for you.